Biz Kimiz?

Hakkımızda

Eva İnşaat Ve Elektrik Malzemeleri 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duyar. Kurulduğu günden itibaren Mobilya konusunda üretim yapan uzman kadroya sahip olan şirketimiz; Mutfak Dolapları, Banyo Dolapları, Vestiyerler ve Oda Kapıları imalatları yapmaktadır.

Bayiliklerimiz ;
Ankastre Cihazlar : (Franke, Dominox,Siemens,Lanova)
Tezgah : (Çimstone, Belenco, Corıan, Sılestone)
Vitrifiye : Turkuaz ve Newarc

Orta ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede Mobilya sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Eva İnşaat Ve Elektrik Malzemeleri, gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Misyonumuz

Proje çözümlerinde ve perakende çözümlerde interaktif ve müşteri memnuniyeti odaklı kalite endeksli bir şekilde işlerimizi başarı ile tamamlamak.

Kullandığımız aksesuarlar